Menu

Chcesz szyby to idź na grzyby

30 listopada 2017 - Finanse i gospodarka
Chcesz szyby to idź na grzyby

Kilkukrotnie w życiu zostałem zaskoczony przez różnego typu dziwactwa w sieci. Ostatnio do czołówki internetowych freaków trafiły szklane grzyby. Czym są i dokąd zmierzają – o tym opowiem w dalszej części tekstu.

Taki grzyb ale szklany

Szklane grzyby to nowość w sieci. Kiedy je ujrzałem pierwszy raz moje zdziwienie sięgnęło zenitu. Po jakiego grzyba komu szklany grzyb? No właśnie chyba po to aby być cały czas na topie. Dziś koniunktura na rynku wygląda tak, że wymagane jest od nas to aby gonić za nowościami. Ja zazwyczaj buntuje się przed takimi chwytami reklamowymi jednakże fakt, że piszę o tym na tym portalu świadczy o mocy przekazu jakim zindoktrynował mnie szklany grzyb.

Grzybobranie na ekranie

Kiedyś aby znaleźć grzyba należało się udać o poranku do lasu. Były podgrzybki, rydze, kurki czasami nawet znalazło się borowika. Dziś w celach grzybobrania wystarczy wejść na odpowiednią aukcje i kliknąć przycisk kup teraz a po kilku dniach kurier przywiezie nam nowiutkiego szklanego grzybka.

Ja ze szkła wybieram szyby

Kiedy ktoś mnie zapyta co sadze o szklanych grzybach, wtedy odpowiem – nie dziękuje! Jeżeli chodzi o wyroby szklane to jedyne, które kupuje to szyby samochodowe. Mieszkam na niebezpieczny osiedlu więc często muszę wymieniać szyby w aucie. Zawsze wtedy wybieram najlepszy sklep w sieci, gdyż trudno dostać części do mojej Zastawy. Morał jest dość lakoniczny:

lepsze dobre szyby, niż dwa szklane grzyby…

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *