Menu

Grzegorz człowiek, który wyciął największego węgorza z kartonu!

30 listopada 2017 - Przemysł
Grzegorz człowiek, który wyciął największego węgorza z kartonu!

82-letni Polak Grzegorz Tuwim z Jaworzna wyciął największego węgorza z kartonu. Teraz walczy on aby jego rekord został wpisany do Światowej Księgi Guinnessa.

Kartonowy budulec

Pan Grzegorz aby stworzyć kartonowego węgorza olbrzyma potrzebował 397 metrów kwadratowych kartonu. Skonstruowanie takiej olbrzymiej konstrukcji zajęło mu 32h nieprzerwalnej pracy. Dodajmy, że stworzony węgorz miał aż 102 metry długości.

Księga Guinnessa

Mimo wielkich starań przedstawiciele księgi Guinnessa nie zdecydowali się na przybycie i skontrolowanie efektów pracy Pana Grzegorz. Zmartwiło to bardzo kartonowego rzeźnika gdyż jest on już słusznego wieku a jego marzeniem zawsze było znaleźć się w księdze rekordów. Wielu polskich lobbystów zaczęło już teraz wpływać na polskich notabli na czele z Prezydentem RP i Prezesem NBP aby wsparli staruszka i spróbowali mu w jakiś sposób pomóc.

Tuwimy to dobre chłopaki

Grzegorz Tuwim to daleki krewny słynnego polskiego poety Juliana Tuwima. Wiadomo, że nazwisko nobilituje do wielkich wyzwań – więc staruszek chciał zapisać się także w pamięci potomnych jak jego daleki wuj. Na tą chwilę wszystko jednak się bardzo skomplikowało. Poniżej wykład na temat Juliana. Ciekawe czy kiedyś ktoś nagra podobny o Grzegorzu i jego wyczynach?

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *