Menu

Jezus z Komornik – czyli co by było, gdyby Syn Boży urodził się pod Poznaniem

30 listopada 2017 - Budownictwo
Jezus z Komornik – czyli co by było, gdyby Syn Boży urodził się pod Poznaniem

Od lat wiadomo, że Wielkopolska to doskonałe miejsce na inwestycje i rozwój osobisty. Gdzie zatem zamieszkać jeżeli zdecydowaliśmy się na ten region Polski? Warto zdecydować się na życie w centrum czy na bezpiecznych włościach za miastem?

Komornicka hipoteza

Kiedyś jedna z mieszkanek Komornik pani Gertruda Lis stwierdziła, że Jezus gdyby narodził się ponownie to pewnie przyszedłby na świat w Komornikach pod Poznaniem. Zdaniem komorniczanki nie chodzi o to, że gmina ta potrzebuje jakiejś szczególnej opatrzności lecz o to, że Pan Jezus mógł poczuć się tu jak w domu – czyli jak w niebie.

Gdyby narodził się ponownie to pewnie przyszedłby na świat w Komornikach pod Poznaniem

Gertruda Lis (mieszkanka Komornik)

Nowe mieszkania w Komornikach

W Komornikach od jakiegoś czasu ludzie po prostu chcą mieszkać. Buduje się tu coraz więcej mieszkań. Szczególnie popularną formą zabudowy są domy w zabudowie bliźniaczej. Żyjemy dziś w czasach, w których ludzie coraz częściej porzucają uroki wielkich miast na rzecz mniejszych. Każdy z nas chciałby zamieszkać w Komornikach pod Poznaniem, gdyż jest to miejsce stworzone do tego by tam wypoczywać po trudach codziennych obowiązków.

Dlaczego warto zamieszkać w Komornikach?

W Komornikach warto zamieszać, gdyż gmina ta posiada wszelkie cechy idealnego miejsca: doskonała lokalizacja, inwestycje, spokojne otoczeni. Pan Bogdan Lis (mąż Gertrudy) twierdzi, że niejaka Belinda Carlise śpiewała właśnie o Komornikach jako o niebie na ziemi.

Komorniki to niebo na Ziemi – tak zresztą śpiewała Belinda Carlise!

Bogdan Lis (mieszkaniec Komornik, mąż Gertrudy Lis)

 

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *