Menu

Żaluzje fasadowe Rehvana Karahunindiniego

1 grudnia 2017 - Firma
Żaluzje fasadowe Rehvana Karahunindiniego

Rehvan Karahunindini to znany na bliskim wschodzie i w środkowej Azji rzemieślnik. Produkuje on własnoręcznie żaluzje fasadowe. W tamtych kulturach taki dodatek jest niezwykle często wykorzystywany ze względu na specyficzny klimat.

Żaluzje fasadowe w Azji

Rehvan jako doświadczony rzemieślnik wytwarza jedną żaluzje w około 3-4h. W jego warsztacie pracuje 3 robotników, którzy pomagają mu w codziennej pracy. Każda z żaluzji jest produkowana odręcznie przez Karahunindiniego i dostosowywana indywidualnie do potrzeb klienta.

Pobyt w Polsce

Ostatnio na zaproszenie Ministerstwa Rozwoju Rehvan Karahunindini został zaproszony do Polski na prezentacje polskiej szkoły żaluzji. Stary rzemieślnik po spotkaniu stwierdził, że polskie żaluzje fasadowe to dla niego światowa czołówka. Kiedy Rehvan wrócił do swojego zakładu w południowym Bangladeszu zaczął wzorować się na tym co zobaczył w Polsce. Dziś popyt na jego usługi zdecydowanie się zwiększył.

Rehvan Karahunindini

Rzemieślnik ten dziś jest jednym z najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie w Bangladeszu. Jedynym jego problemem jest to, że wytatuowano mu po konferencji na ręce pewien tatuaż. Kiedy na lotnisku Rehvan zapytał co oznacza ten piękny wzór – Minister rozwoju odpowiedział mu:

Drogi Rehvanie na tym tatuażu zawarte jest całe twoje życie…

okna pcv poznań

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *