Menu

Kryspin z Bełchatowa – Menedżer, który ma czas dla rodziny

27 lutego 2018 - Edukacja i nauka
Kryspin z Bełchatowa – Menedżer, który ma czas dla rodziny

Dziś poznamy historię mężczyzny, który pokazał jak można dzielić czas pomiędzy karierę a rodzinę nie tracąc przy tym ani jednego ani drugiego. Miłość, oddanie, wiara i przekonanie o własnej sile – to główne atrybuty naszego bohatera.  

Menadżer zarządzający z Bełchatowa

Kryspin (41l.) to menadżer zarządzający w firmie przetwórczej z Bełchatowa. Już po ukończonych studiach z zarządzania na Politechnice Radomskiej przejawiał on zdolności przywódczej. Już w wieku 26 lat został on menadżerem działu kadr i płac w pabianickiej wytwórni żwiru, zaś przed 30 rokiem życia stał się dyrektorem tego przedsiębiorstwa. Nie piastował on jednak długo tego stanowiska, gdyż bardzo szybko pojawiła się dla niego propozycja życia. Fotel Menadżera Zarządzającego w przetwórni lnu w Bełchatowie.

Bo ta jedyna to Krystyna

Kryspin porzucił bez wahania Pabianice na rzecz bardziej rozwojowego Bełchatowa. Był on przekonany o własnej sile dlatego nie bał się podejmować takich wyzwań. Krótko po przeprowadzce Kryspin poznał jednak Krystynę – 28 letnią wówczas brygadzistkę z hurtowni papy i dachówek. Zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Wzięli ślub tydzień po poznaniu a 9 miesięcy później na świat przyszedł ich syn Ignacy. Koledzy z kadry kierowniczej podziwiali Kryspina, gdyż w przeciwieństwie do nich był on w stanie pogodzić kwestie rodzinne z zawodowymi.

Szkolenie menadżerskie

Kryspin nie chce zdradzać recepty na swoje szczęście. Mówi po prostu, że to przede wszystkim zasługa dobrej organizacji pracy. Nie jest to jednak tak, że ktoś rodzi się z pewną umiejętnością i od razu wszystko mu wychodzi. Niektóre osoby mają wrodzone predyspozycje, które należy jednak stale rozwijać. W przypadku zarządzania czasem oraz ludźmi najlepiej skorzystać z profesjonalnych szkoleń menadżerskich – z doświadczonym trenerem personalnym. Jak udało się nam dowiedzieć Kryspin kilka razy w roku korzysta z taki sesji coachingowych. Dziś jest on szczęśliwym mężem Krysi i ojcem Dominika, zaś zarządzana przez niego firma osiąga kolejne sukcesy.

Kryspin to naprawdę fajny gość – opinia redakcji po rozmowie z naszym bohaterem.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *