Menu

Tomasz Jul – Szeregowy z Szeregowca

5 marca 2018 - Budownictwo
Tomasz Jul – Szeregowy z Szeregowca

Tomasz Jul to szeregowy z Leszna to szczęśliwy posiadacz domu szeregowego. Dziś opowiem nam dlaczego domy w tego typu zabudowie są w ostatnim czasie tak bardzo popularne.

Miłośnik surwiwalu

Jul poszedł do wojska ze względu na to, że od dziecka uwielbiał surwiwal. Taplanie się w błocie, wędrówki po lasach, sztuka przetrwania – to były jego główne zainteresowanie w dzieciństwie. Jego marzeniem było zostanie komandosem. Dziś po kilku latach służby w jednej z wielkopolskich jednostek przymierza się do spróbowania sił w jakieś elitarnej grupie powietrzno-desantowej. Aby jego plan się mógł powieść zdecydował się na zakup mieszkania w zabudowie szeregowej w cichej okolicy.

Spokój kluczem do sukcesu

Jul zdecydował się na zamieszkanie w szeregowcu ze względu na to, że jego życie w ostatnim czasie było bardzo intensywne. Postanowił on się w pewnym stopniu ustatkować. Szeregowy szukał oazy spokoju dla siebie. Taką ziemią obiecaną stał się zakupiony przez niego dom szeregowy.

Szeregowce to świetne miejsce dla mundurowych

Specyfika pracy służb mundurowych sprawia, że osoby te są narażone na stres. Dzięki zamieszkaniu w szeregowcach mogą on z jednej strony cieszyć się spokojem i przestrzenią, a z drugiej mieć bezpośredni kontakt ze swoimi sąsiadami. Jest to doskonała hybryda dla mieszkań w blokach i domkach jednorodzinnych. Jul jest niezwykle szczęśliwy ze swojego nowego miejsca zamieszkania. W połowie roku będzie on miał egzamin do jednostki specjalnej – liczy na to, że zmiana otoczenia pomoże mu w spełnieniu marzenia.

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *