Menu

Patryk Chuwaki – Trener biznesu z Poznania

13 marca 2018 - Finanse i gospodarka
Patryk Chuwaki – Trener biznesu z Poznania

Biznes to ciężki kawałek chleba praktycznie dla każdego początkującego przedsiębiorcy. Mnogość zmian, umiejętność dopasowania się do trendu i podejmowanie skutecznych decyzji to charakterystyka rozwijającej się firmy.

Poznańskie uczucie

Patryk Chuwaki to początkujący trener biznesu. Pochodzi on z Poznania i jest on adoptowanym synem Djibrila Chuwakiego. Jego ojciec przyjechał do Polski za chlebem gdzie został już na stałe. Poznał on Katarzynę Tulipaniak – samotną matkę z Poznania. Para zakochała się i szybko wzięła ślub. Chuwaki postanowił również adoptować syna Kasi. Obydwoje do dziś mieszkają na poznańskich Ratajach.

Trener biznesu z Poznania

Patryk po ukończeniu szkoły średniej podjął pracę w poznańskiej stolarni. Dopiero po trzech latach podjął on studia z zarządzania na UAM. Kierunek ukończył z wyróżnieniem po czym założył własną firmę konsultingową. Jako menadżer radził sobie tam doskonale przez co jego firma zajmująca się doradztwem personalnym osiągała kolejne sukcesy. W pewnym momencie postanowił on rozszerzyć działalność i zostać profesjonalnym trenerem biznesu.

Menadżer jakich mało

Mało jest menadżerów, którzy potrafią realnie wpływać na zespoły i porywać tłumy. Patryk należy właśnie do takich osób. Choć dziś jest już na emeryturze (jako 50 latek!) to wspiera on lokalnych przedsiębiorców. Dzięki jego pasji wielu poznańskich trenerów biznesów osiąga sukcesy na terenie całego kraju. Patryk Chuwaki to wzór do naśladowania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *