Menu

Atrakcje na wyjazdach integracyjnych

7 października 2016 - Firma
Atrakcje na wyjazdach integracyjnych

Firmy organizujące imprezy prześcigają się w pomysłach na atrakcje, które mają uatrakcyjnić dany event. Jeśli ktoś ma nieograniczony budżet, to może, przy pomocy takiej firmy, zorganizować przyjęcie marzeń. W tym wypadku ogranicza nas tylko i wyłącznie wyobraźnia. Firmy dysponują całą gamą pomysłów, a im bardziej jest ona doświadczona, tym więcej ciekawych rozwiązań może nam zaproponować. Jeszcze niedawno wykonanie takich projektów byłoby nie do pomyślenia. Dzisiaj może się wydawać, że nie ma granic, których nie możemy przekroczyć.

Pokazy i warsztaty

Bardzo popularne na imprezach i wyjazdach są pokazać taneczne, pokazy barmańskie i różnego rodzaju warsztaty, które pozwolą nam zdobyć nowe umiejętności. Barmani mogą nas nauczyć, w jaki sposób przygotować efektowne drinki, które potem będziemy mogli zaserwować znajomym. Na pokazie tanecznym nie tylko zobaczymy, jak tańczą profesjonaliści, ale także będziemy mieli możliwość nauczenia się samby czy salsy. Każda z takich atrakcji może zaowocować nowymi doświadczeniami, które zapamiętamy na długo.

Rajdy samochodowe, spływy kajakowe i paintball

Paintball Kliknij TUTAJ jest bardzo popularną atrakcją na wyjazdach integracyjnych. To świetna forma rozrywki dla wszystkich, którzy lubią wypoczywać aktywnie. Gra polega na tym, aby zdobyć flagę przeciwnika lub wyeliminować wszystkich przeciwników z drużyny przeciwnej. Zawody odbywają się na świeżym powietrzu, najczęściej w lesie. Jeśli natomiast ktoś kocha jeździć samochodami i lubi adrenalinę, to idealną rozrywką będą dla niego rajdy samochodowe. Rajdy najczęściej odbywają się w dużych, terenowych samochodach . Przejeżdżamy przez trudno dostępne miejsca, a obok nas siedzi profesjonalny kierowca, który dba o nasze bezpieczeństwo. Miłośnicy czterech kółek z pewnością będą się dobrze bawić. Miłośników przyrody mogą zainteresować spływy kajakowe. Pracownicy podczas takiej atrakcji będą mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w pracy zespołowej i spędzić miłe chwile na łonie natury.

Przelot balonem, fotobudka, strzelanie i rejsy na dorsza

Jedną z coraz bardziej popularnych atrakcji, która można spotkać na różnego rodzaju imprezach jest przelot balonem. To z pewnością dla wielu osób będzie niesamowita przygoda, którą zapamiętają na długo. Minusem takiego rozwiązania są tylko warunki atmosferyczne, które mogą skutecznie uniemożliwić nam lot.
Niektóre firmy idą z duchem czasu i ustawiają podczas imprez fotobudki, dzięki którym możemy uwiecznić wszystkie niezapomniane chwile imprezy. W Stanach Zjednoczonych fotobudki robią prawdziwą furorę i ten trend zdaje się przechodzić także i do Polski.
Kolejną, bardzo ciekawą atrakcją na imprezach firmowych są kursy strzeleckie – najczęściej spotykane w Polsce jest strzelanie z łuku. Każdy może sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie pod okien doświadczonego instruktora.
Stosunkowo nową atrakcją są wyprawy na morze, w celu połowu ryb. Razem z instruktorami wypływa się na otwarte morze. Organizuje się od kilku do kilkunastu połowów, które są główna atrakcją eventu. Taki dzień z pewnością dla wielu będzie pełen emocji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *