Menu

Filmowanie z drona dla początkujących

24 września 2018 - Technologie
Filmowanie z drona dla początkujących

W dobie dzisiejszych czasów, gdy filmowanie i robienie zdjęć przy pomocy tradycyjnego sprzętu odchodzi do lamusa – coraz bardziej popularne stają się między innymi drony. Przy ich pomocy można uchwycić wszystko z góry, w ruchu i w zasadzie z każdej perspektywy, dzięki czemu można się cieszyć naprawdę niebanalną pamiątką. Ludzie coraz częściej kręcą przy ich użyciu między innymi filmy na weselach, czy też jakichkolwiek innych ważnych uroczystościach.

Jakie możliwości daje Ci dron?

Jak się okazuje spektrum możliwości drona jest bardzo szerokie. Co więcej, dzięki znacznie niższym cenom i rozpowszechnieniu są one już dziś w zasięgu niemalże każdego z nas. Przy czym pozwalają one spojrzeć na świat z perspektywy, która dotychczas była zarezerwowana jedynie dla bardzo wąskiej grupy osób, które mogły sobie wynająć helikopter lub awionetkę. Teraz świat z tej perspektywy można oglądać, dzięki filmom kręconym właśnie przez drony. Zatem drony dają na, bardzo duże możliwości, ale niestety, jak wszystko posiadają również swoje ograniczenia.

Czym charakteryzują się drony DJI Phantom?

Drony Phantom to drony, które przy okazji każdej kolejnej odsłony wyznaczają coraz nowszą granicę jakości i coraz wyżej stawiają poprzeczkę dla swojej konkurencji na rynku tego rodzaju sprzętu. Dzięki temu, że są one wyposażone w coraz nowsze i lepsze kamery, mobilność i tryby, które znacznie ułatwiają pracę z nimi można je stosować z powodzeniem w użytku półprofesjonalnym. Co więcej, dzięki jak najbardziej zaawansowanym algorytmom, dają one możliwość bezpiecznego i stabilnego lotu.

Zastosowanie tego rodzaju foto sprzętu daje możliwość wykonywania zarówno wysokiej jakości filmów, jak też zdjęć z wysokości. Jest to coś, czego dotychczas nie można było robić, a przynajmniej było to znacznie trudniejsze. Zatem, jeśli chcesz mieć wysokiej jakości sprzęt dla własnego użytku nie oszczędzaj i wyposaż się w najlepsze drony DJI Phantom i ciesz się już dziś niebywałą jakością wykonanych przy ich pomocy zdjęć lub nagrań!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *