Menu

Jaki akumulator do łodzi kupić?

14 listopada 2018 - Motoryzacja
Jaki akumulator do łodzi kupić?

Na pokładzie łodzi nasze bezpieczeństwo  i komfort zależy od tego, jaką moc mają urządzenia, które zasilają łódź. Ważny jest więc akumulator, który zapewnia dopływ do energii, na przykład podczas ruszania. Ważny jest wtedy rozruch silnika. Jeśli wybierasz się na łódź lub zastanawiasz się na jej kupnem to warto byś wiedział, jaki akumulator do łodzi kupić. Czy akumulatory marine są najlepsze?

Jak wybrać akumulatory marine?

Zanim zdecydujesz się na to czy warto kupić akumulator marine oraz jak wybrać ten najlepszy, warto byś zwrócił uwagę na trzy najważniejsze szczegóły. Ważne jest byś dowiedział się, jakie jest dokładne zapotrzebowanie energetyczne Twojej łodzi. To zdecydowanie ułatwi Ci wybór, jaki akumulator marine ma najbardziej odpowiednią moc. A jeśli chcesz wybrać najlepszej jakości kombinację akumulatorów, to konieczne jest ustalenie, jak skonstruowany został układ elektryczny w Twojej łodzi. I trzecie – najważniejsze – wybieraj technologię, która odpowiada twoim warunkom użytkowania.

Tak więc nie wybieraj za słabych akumulatorów, które nie dadzą rady całej instalacji elektrycznej Twojej łodzi. Zdecyduj się na tą, która odpowiada wszystkim wymaganiom.

Akumulatory marine – czy są najlepsze?

Są to jedyne w swoim rodzaju akumulatory do łodzi. Akumulatory marine są technologią hybrydową. To właśnie dzięki temu idealnie nadają się one do łodzi żaglowych i motorowych. Ich największymi zaletami, jest to, że mają one długą żywotność, a dodatkowo są one odporne na rozładowania cykliczne. Nie można również zapomnieć , że akumulatory marine mają wysoką stabilność mocy i optymalny poziom mocy. I – co najważniejsze – charakteryzują się one niskim samorozładowaniem. Ich montowanie nie należy do najtrudniejszych zadań, ale ich konstrukcja jest prosta.

Zamontowanie właśnie takiego akumulatora w naszej łodzi sprawi, że będzie ona miała większą moc, a takie sytuacje jak nagłe rozładowanie się akumulatora nie będą miały miejsca. Jest to więc inwestycja w nasze bezpieczeństwo i komfort.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *