Menu

Odwodnienia liniowe przeznaczone do obszarów przemysłowych

28 listopada 2018 - Przemysł
Odwodnienia liniowe przeznaczone do obszarów przemysłowych

Istnieje wiele rodzajów systemów odprowadzania wody opadowej. Jednym z nich są odwodnienia liniowe, które w zależności od wymagań terenu charakteryzują się innymi parametrami i właściwościami. W asortymencie firmy HAURATON znajdziemy odwodnienia przeznaczone m.in. do obiektów przemysłowych. Czym się one wyróżniają?

Systemy odwodnień liniowych – ruch ciężkich

Systemy odwodnień liniowych przeznaczonych do obszarów o wysokiej częstotliwości występowania ruchu ciężkiego charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością poszczególnych elementów. Do ich produkcji wykorzystuje się najwyższej jakości beton zbrojony włóknem szklanym oraz wytrzymałe, a zarazem lekkie tworzywo sztuczne. Rozwiązania przeznaczone do obszarów przemysłowych przystosowane są do szybkiego odprowadzania dużej ilości wody deszczowej.

Systemy odwodnień liniowych w zależności od parametrów różnią się ceną, dlatego firma HAURATON za każdym razem służy doradztwem technicznym, aby dobrać właściwości danego odwodnienia do potrzeb klienta. Szeroka oferta rozwiązań odprowadzania wody pozwala na dopasowanie odpowiedniego produktu ze względu na natężenie ruchu czy masę pojazdów.

Drożne, wydajne i odporne na czynniki zewnętrzne odwodnienia przeznaczone do obszarów o dużym natężeniu ruchu ciężkiego doskonale sprawdzają się na obszarach przemysłowych. Dostosowane zostały do dużego nacisku, co sprawia, że są one niezwykle trwałe i nie wymagają częstej konserwacji.

HAURATON – lider systemów odwodnień liniowych

Rozwiązanie techniczne firmy HAURATON odpowiadają potrzebom rynku budowlanego oraz przemysłowego. Dzięki ciągłemu rozwojowi przedsiębiorstwa oraz wdrażaniu nowych, innowacyjnych technologii firma utrzymuje swoją pozycję lidera branży odwodnień liniowych. Doskonałe doradztwo techniczne oraz dbałość o zadowolenia klientów sprawia, że HAURATON od wielu lat niezmiennie odnosi sukcesy na całym świecie.

Sprawdź referencje firmy HAURATON na stronie internetowej oraz zobacz najnowsze realizacje, a także ofertę odwodnień przemysłowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *