Menu

Projektujemy kuchnię

13 czerwca 2016 - Dom i ogród
Projektujemy kuchnię

W domu kuchnia jest jednym z częściej używanych pomieszczeń. Jest to miejsce przygotowywania posiłków i spotkań z rodziną. W dzisiejszym zabieganym świecie często są to jedyne chwile aby spędzić czas z bliskimi na wspólnym gotowaniu lub spożywaniu posiłków. Dlatego urządzając kuchnię pamiętajmy, aby była przede wszystkim funkcjonalna.
Styl
Powinien być dobrany do reszty wystroju w naszym domu. Nie wybierajmy sielskiego klimatu, jeśli reszta domu jest nowoczesna. Taki wiejski styl najlepiej odnajdzie się w tzw. domu retro.
Blat roboczy
Bardzo ważny element. Jego wysokość powinna być dostosowana do naszego wzrostu, dzięki temu czynności na które musimy poświęcić więcej czasu będą wygodniejsze. Pamiętajmy o odpowiednim rozmieszczeniu sprzętów takich jak kuchenka czy zlew. Właściwe rozplanowanie znacznie ułatwi nam późniejszą pracę.
Meble
Obecnie na rynku mamy do wyboru całą gamę kolorów i materiałów. W zależności od upodobań mogą to być szafki na tzw. wysoki błysk bądź też mat. Możemy również zdecydować się na tradycyjną drewnianą kuchnię lub nowoczesną z modnymi metalowymi wstawkami.

Jeśli mamy kłopot z aranżacją kuchennego wnętrza w naszym domu, skorzystajmy z usług profesjonalisty. Usługi architekta wnętrz nie należą do tanich, lecz korzystając z takiej opcji zyskamy pewność, że nasza kuchnia jest właściwie zagospodarowana oraz urządzona ze smakiem.

Jedna myśl nt. „Projektujemy kuchnię

Patryk

Często zapominamy jakim ogromnym walorem wizualnym są garnki! Wybierz takie, które będą pasować do Twoje kuchni. Sprawdź http://exitopolska.com/

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *