Menu

Rola toreb bawełnianych jako gadżetów reklamowych

20 lipca 2017 - Firma
Rola toreb bawełnianych jako gadżetów reklamowych

Wśród bogatej oferty gadżetów reklamowych coraz większą popularnością cieszą się torby bawełniane. Dzięki prostemu designowi połączonemu z różnorodną funkcjonalnością są bardzo ciepło odbieranie przez klientów. Co dokładnie mają takiego w sobie, że warto w nie zainwestować?

DESIGN

Wspomniany już wcześniej prosty, minimalistyczny design będzie pasować do każdej stylizacji, przez co dużo różnych klientów będzie zadowolonych. Najczęściej są produkowane w jasnych kolorach, szczególnie białych i kremowych. Dzięki temu każde logo będzie się pięknie prezentować na takiej torbie, nie ważne w jakich jest barwach i rozmiarze. Zresztą, im większy tym lepszy – szczególnie, jeśli składa się z prostych, nowoczesnych wzorów. Logo nie musi być koniecznie wydrukowane na środku – „wyglądając” zza rogu torby nada jej ciekawy charakter i nie będzie to sprawiało wrażenie nachalnej reklamy.

EKOLOGIA

Pokazanie klientom, że Twoja firma popiera ekologię i dbanie o środowisko jest bardzo na plus. Bawełniana torba jest wykonana z naturalnych materiałów, a jej wielokrotne użytkowanie przyczyni się do zmniejszenia sprzedaży plastikowych folii. Obdarowanie klientów taką darmową torbą może ich zachęcić do bardziej ekologicznego stylu życia. Nie dość, że zbudujesz pozytywny wizerunek swojej marki, to dodatkowo pomożesz planecie.

WIELOFUNKCYJNOŚĆ

Torba bawełniana jest popularna zwłaszcza dzięki jej wielofunkcyjności. Nadaje się zarówno jako torba na zakupy do supermarketu, jak i na wypad na miasto. Jej wygląd jest bardzo „elastyczny” – dostosuje się do każdej okazji. Jest wykonana z solidnego materiału, więc zniesie nawet duży ciężar.

Podczas targów obdarowanie klienta bawełnianą torbą może się spotkać z pozytywną reakcją. Nie dość, że dostanie darmową torbę, której użyje pewnie nie raz, to dodatkowo znajdzie w jej środku wiele innych, mniejszych gadżetów, np. długopisy, pendrive, notes, smycz do kluczy. Logo firmy będącej na torbie zostanie zapamiętane przez klienta na dłużej, zostawiając przyjemne skojarzenia.

 

Torba bawełniana jest skromną, ale bardzo skuteczną formą promocji firmy. Nie jest nachalna, co bardzo cenią sobie klienci. Z torby zawsze można skorzystać, więc nikt nie odmówi takiego prezentu. Zwłaszcza, że jest darmowy.

Artykuł powstał przy współpracy z ReklamowyGadżet.pl

Tagi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *