Menu

Samochód rodzinny

13 października 2016 - Motoryzacja
Samochód rodzinny

Mówi się, że mężczyźni przechodzą w swoim życiu kilka etapów, które można zaobserwować np. poprzez zmiany samochodów. Co samochód mówi o jego właścicielu? Czy auto odgrywa kluczową rolę w życiu mężczyzny? Czy auto rodzinne może być szybkie?

Kilka etapów w życiu mężczyzny

Mężczyźni kończący osiemnasty rok życia marzą o szybkich samochodach, w których będą mogli testować swojej umiejętności w prowadzeniu pojazdów. Autem, które chce posiadać każdy facet po zdaniu prawa jazdy jest Ford Munstang, Porsche 911 lub Maserati Alferi, Audi R8. Niestety nie każdy nastolatek może pozwolić sobie na zakup luksusowego samochodu sportowego więc wybiera bardziej przeciętny model taki jak BMW lub Opel. W przypadku, gdy nowy samochód nie jest w zasięgu finansowym pozostaje poruszanie się pojazdem rodziców.

auto marzeń wymarzony samochód

Sytuacja zmienia się, gdy na koncie pojawiają się pierwsze regularne wynagrodzenia za podjętą pracę. Jeśli mężczyzna jest niezależny, może pozwolić sobie na zakup samochodu będącego spełnieniem marzeń. Oczywiście marzenia mogą być różne, ale zazwyczaj są one ukierunkowane na klasę i szybkie rozwijanie prędkości, co znacząco działa na kobiety kochające zaradnych mężczyzn i jednocześnie poprawia relację z nimi.

auto sportowe

Gdy w życiu mężczyzny pojawia się ukochana, auto nie musi zostać wymienione na lepszy model. Sytuacja się komplikuje, gdy na świat przychodzi potomek. Mężczyźni z natury są opiekunami rodziny, więc zapewniają wygodę wszystkim pasażerom. Pierwszym parametrem, jaki musi spełnić samochód rodzinny jest tylne siedzenie. Niestety bez niego przewóz dziecka w foteliku jest niemożliwy. Posiadając sportowe Porsche Carrera będzie trzeba zamawiać taksówkę, aby dojechać gdzieś z dzieckiem. W takich sytuacjach głowa rodziny decyduje się na zakup kolejnego auta lub zamienia sportowy wóz na wygodne i rodzinne auto.

Jak samochód rodzinny wybrać

Fanatycy sportowych aut najczęściej zostawiają w swoich garażach ukochany model samochodu marzeń i dokupują drugie auto rodzinne. Każda marka posiada w swojej ofercie propozycję, która idealnie nadaje się do przewożenia czterech pasażerów, a nawet więcej. Najciekawszą propozycją w sezonie jest Hyundai Tucson.

Co powinno znaleźć się w aucie rodzinnym

Typowe samochody rodzinne to vany, minivany oraz auta terenowe. Mają one przede wszystkim wygodne siedzenia i nadają się do dłuższego podróżowania. Ponadto są pojemne i można bez problemu przewozić w nich wózek dla dziecka oraz zabawki.

duże auto rodzinne

2 myśli nt. „Samochód rodzinny

Kasia

Warto dodać, że oprócz tego, aby samochód był duży i rodzinny, liczy się także odpowiedzialna osoba, która siedzi za kierownicą.

Odpowiedz
Adam

Szkoda, że nie napisaliście nic o motocyklach 🙂 Ja jeździłem na wypady z tatą i właśnie tak kojarzy mi się wypad rodzinny nad jezioro.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *