Menu

Świeca zapachowa Woodwick – sprawdzony pomysł na ekskluzywny prezent!

29 sierpnia 2018 - Lifestyle
Świeca zapachowa Woodwick – sprawdzony pomysł na ekskluzywny prezent!

Czasami trudno jest zaplanować, jaki prezent można kupić swojej rodzinie czy znajomym na ważne dla nich okazje. Wiele osób zapomina, że sprawdzonym i przydatnym w każdym domu przedmiotem, a zarazem ciekawym dodatkiem może stać się świeca zapachowa.

Pomysł na ekskluzywny prezent, czyli świeca Woodwick

Prezenty powinny być dobrze przemyślane, ponieważ najlepiej jest kiedy łączą ze sobą ciekawą stylistykę oraz funkcjonalność. Dlatego też, tak dobrym prezentem stają się świeczki zapachowe. Ustawione na stoliku czy półce wyglądają bowiem bardzo elegancko, a zapalone pozwalają na rozprzestrzenianie się w domu cudownych aromatów. Wręczając świeczki jako prezent, warto zdecydować się na takie, które będą naprawdę wysokiej jakości.

Tutaj właśnie sprawdzi się firma Woodwick, proponująca świece zapachowe, które charakteryzują się tym, że są przygotowywane z dbałością o każdy detal. Mają też gustowne i wytrzymałe opakowania – np. ze szkła czy metalu. Bardzo ważne jest także to, że świece te stają się naprawdę ekskluzywnymi prezentami, ponieważ ich wygląd: kształty i zestawienia kolorów są oryginalne i podobne naprawdę trudno jest znaleźć.

Świece zapachowe Woodwick i ich zalety

Istotne jest to, że świeczki tej firmy występują w szerokiej ofercie, co oznacza przede wszystkim, że mają zróżnicowane zapachy. Wybierać można między innymi z: aromatów przypraw i jedzenia, nut drzewnych i orientalnych, zapachów owocowych, ziołowych bądź kwiatowych. Latem najlepiej wręczać świece owocowe i kwiatowe, natomiast zimą, te kojarzące się ze Świętami (cynamon, migdał, żurawina). Te luksusowe świece stać się mogą doskonałym prezentem także dlatego, że są ekologiczne – wykonane z wosku sojowego, a ich drewniany knot pozwala na bardzo szybkie uwalnianie się zapachów.

Co więcej, knot oferuje bardzo ciekawe doznania słuchowe. Paląca się świeczka wydaje bowiem odgłos przypominający trzaskające w kominku drewno, co zwiększa wrażenie oferowanej przez nią przytulności. Ważne jest również to, że świece mają bardzo długi czas palenia – nawet do 175 godzin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *