Menu

Sztuka pozowania do zdjęcia

19 czerwca 2016 - Hobby
Sztuka pozowania do zdjęcia

W naszych czasach, to jak prezentujemy się na zdjęciach jest bardzo ważne. Zdjęcia, które zamieszczamy na portalach społecznościowych stanowią naszą wizytówkę, dlatego chcemy wyglądać na nich jak najlepiej. Oto kilka porad, które pomogą nam sprawić, byśmy dobrze wychodzili na fotografiach.

Doskonałą radą jest to, byśmy jeszcze przed robieniem zdjęć, przyjrzeli się w lustrze swojej twarzy zastanowili się, co warto w niej wyeksponować, a co ukryć. Jeśli mamy małe usta możemy lekko je rozchylić, jeśli mamy małe oczy, to postarajmy się otworzyć je nieco szerzej. Możemy też spróbować pouśmiechać się na rożne sposoby, by stwierdzić, z jaką miną najlepiej się prezentujemy.

Pamiętajmy także o ogromnej roli, jaką przy robieniu zdjęć odgrywa makijaż. Kiedy wiemy, że będziemy fotografowani możemy pomalować się nieco mocniej niż zazwyczaj, bo aparat odejmuje makijażowi intensywności. Dobrze jest jednak umalować się w miarę prosto i naturalnie, by nasi znajomi potrafili nas później na zdjęciu rozpoznać. Nie używajmy też podkładów z spf, bo one odbijają światło, przez co nasza twarz będzie wyglądać nienaturalnie

Jeśli chodzi o naszą postawę, to musimy pamiętać o tym, by być stać prosto i się nie garbić. Doskonale znanym przez modelki trikiem jest także położenie rąk na biodrach, dzięki temu podkreślimy naszą talię.

2 myśli nt. „Sztuka pozowania do zdjęcia

Sprzątanie

A naszą pasją jest dbanie o porządek w domach i biurach.
Sprawdź nas http://pozamiatane.info/

Odpowiedz
Julia

Dodałbym jeszcze jedną małą uwagę 🙂 Warto mieć dobrą muzykę podczas sesji zdjęciowej, nic tak nie rozluźniania atmosfery 🙂

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *