Menu

Skuteczne zabiegi, które przywrócą Twojej skórze pierwotny blask

28 czerwca 2018 - Zdrowie i uroda
Skuteczne zabiegi, które przywrócą Twojej skórze pierwotny blask

Jeśli chodzi o zabiegi w salonach kosmetycznych, to mamy w czym obecnie wybierać. Są one świetnym uzupełnieniem codziennej pielęgnacji, dlatego też warto regularnie z nich korzystać, aby zachować piękny i młody wygląd przez długie lata. Jako, że salony kosmetyczne wyrastają jak grzyby po deszczu, zwykle każdy z nas ma je pod ręką. Nie oznacza to oczywiście, że musimy biegać do kosmetyczki codziennie, ale parę razy w roku warto to zrobić, za co skóra nam się z pewnością odwdzięczy.

Salon kosmetyczny – sprawdzone i skuteczne zabiegi, które warto wykonać

Jako, że zmiana pory roku wpływa na stan naszego zdrowia i kondycji ciała, to warto sezonowo wykonywać oczyszczające zabiegi w salonie kosmetycznym. Godne polecenia są:

•    Oxybrazja – jest peelingiem wodotlenowym, polegającym na intensywnym złuszczaniu martwego naskórka. Sprężony tlen w połączeniu z kropelkami soli fizjologicznej złuszcza martwe komórki, ale nie podrażnia skóry, dlatego też z tego zabiegu mogą korzystać nawet osoby mające wrażliwą i naczynkową skórę.

•    Mikrodermazja – polega na mechanicznym złuszczaniu naskórka, a głębokość peelingu uzależniona jest od stopnia zrogowacenia skóry. Złuszczanie następuje tutaj stopniowo dotyczy tylko zewnętrznej warstwy naskórka. Podczas mikrodermazji diamentowej używa się głowice ścierające pokryte kryształkami diamentu, a w mikrodermazji korundowej złuszcza się naskórek pod ciśnieniem sterylnymi kryształami korundu. Dzięki tym innowacyjnym metodom możliwe jest pozbycie się zarówno martwych komórek, jak również zanieczyszczeń.

•    Peeling kawitacyjny – jest to zabieg wykorzystujący aparat wytwarzający fale ultradźwiękowe. Stosuje się go w celu usunięcia martwego naskórka, wygładzenia zmarszczek, pozbycia się pryszczy i oczyszczenia skóry. Peeling ten polecany jest także osobom borykającym się z trądzikiem. Zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Po oczyszczeniu skóry warto zaś zadbać o prawidłowe nawilżenie i jej właściwe odżywienie. W tym celu można zdecydować się na wykonanie zabiegów takich jak mezoterapia (igłowa, tlenowa, bezigłowa czy też mikroigłowa), jak również na biolifting i fale radiowe, czyli zabiegi przeciwzmarszczkowe i liftingujące.

Zajrzyj też na stronę – StudioStylizacji63.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *